U mě na blogu NEKOPÍRUJ!!! Vše je jen moje práce. Pokud tohle porušíš, tvůj blog nahlásím.                BLOG ZALOŽEN 8.7.2010 14:15
 PRAVDĚPODOBNĚ BUDOU (speciálně pro náš web) DALŠÍ A DETAILNĚJŠÍ FOTKY HACIENDY ELIZONDO!! Budeme je mít, jako jediní a na tomhle webu =)
MŮŽETE SE TĚŠIT! :)

Září 2010

Hrob Libie Reyesové

28. září 2010 v 22:59 | TomPDG |  Ostatní
Na začátku celého příběhu se Libia Reyesová - Sestra Juana, Oscara a Franca zamilovala do Bernanrda Elizonoda - Manžela Gabriely - Matky Normy, Sary a Jimeny. Ten ale při nehodě zemřel a Libia šla na haciendu ke Gabriele říci pravdu. I o tom, že s Bernardem čeká dítě. Ta, i celá Elizondovic rodina začala ale Libii urážet.Ona šla pryč a spáchala sebevraždu. Když se o tom Reyesovi dozvěděli, u jejího hrobu přísahali celé rodině Bernarda Elizonda POMSTU!!

sdghjkl
sdgfh
fghjjh
fghj

(SCREENSHOTY JSOU VLASTNÍ TVORBY)

Stáje na Elizonodvic Haciendě

28. září 2010 v 22:36 | TomPDG |  Haciendy
Každá správná Hacienda v telenovele musí mít svou stáj. Haciedna znamená v překladu něco, jako ranč. Sestry Elizondovy jsou ve stáji poměrně často. Všechny velmi milují koně a vše co se farmy týká. Jimena má sice raději nějaké párty, a jiný druh zábavy, ale vždy se jde odreagovat právě sem. Norma ta nejraději jezdí na koních. Krom auta je to její nejoblíbenější dopravní prostředek. A Sarita, ta by bez toho nemohla žít. Pracovat ve stájích, umývat podlahu, starat se o koně, to je její smysl života.
sdfghmnn
rdghj,k
sdfcgvbn
Stáje pro sestry ale také sloužily k jiným účelům. Čas od času se zde sešly s bratry Reyesovými. Nejprve to byl Jimena s Francem, kterým to ale později nevyšlo, potom Jimena s Oscarem, kteří se po čase vzali, potom Juan s Normou, kteří si padli do oka hned, když se poprvé viděli. Sara s Francem se tu vůbec nesešli, jelikož spolu začali chodit až, když už Reyesovi u nich nepracovali a získali velké majetky, spolu se sousední haciendou.

JUAN A NORMA -
erfghbnm,
dfghjk
OSCAR A JIMENA -
sydfghjk.
dfghjkl
(SCREENY JSOU MOJÍ TVORBY)


Norma rozbila rámeček s fotkou Fernanda

28. září 2010 v 22:22 | TomPDG |  Sestry Elizondovy
Stalo se to, když Normu její manžel Fernando začal vydírat tím, že všem, i její matce Gabriele řekne o jejím vztahu s dělníkem Juanem. Nekonec se to stejně provalilo. Po malém čase se s Fernandem rozvedla a vzala si Juana. Mezi tím se Fernando oženil s její matkou Gabrielou. Tímto se rozběhla hra se smrtí.
dfgvbnv
Rám i se sklem se rozletěl na tisíce kousků. Fotografie z něj vypadla téměř neporušená.
ghmn
Po pravdě.. Kdybych mohl, klidně bych si ty střepy vzal a dal do trezoru, když už jsou z natáčení a Norma je držela v ruce xD :D

(SCREENSHOTY JSOU MÉ TVORBY.)

Diplom za pěkný blog

28. září 2010 v 22:11 | TomPDG |  Diploms for me
rdgfvb


Momentky - Leandro :D 2

26. září 2010 v 23:45 | TomPDG |  Momentky
vbnmbk

Ruth sní o svatbě Normy a Juana

23. září 2010 v 14:33 | TomPDG |  Fotopříběhy
Pár dní před svatbou Normy a Juana se Ruth zdál další podivný sen s Libií.
sfgfgn
V tomhle snu se jí zdálo o svatbě  Juana a Normy. Samozřejmě, že hned, když ji ve snu viděla, tušila, že jí dá nějaké varování.
gfbncvgh
rtfhdxcfvb
Obě dvě se dívaly na dveře, za kterými se procházela postava na koni.
ghbnvnb
Za nimi z mlhy vyšli Juan s Normou. Už měli po obřadu a vycházeli směrem ze dveří, jakoby tam žádnou postavu neviděli.
tthgnbcvn
Libia Ruth varovala, že jim musí zabránit vstoupit do kostela. To Ruth ale nedávalo smysl, jelikož už v kostele byli. Potom, když jí Libia řekla, že svatebčanům hrozí velké nebezpečí, měla Ruth nutkání utíkat za nimi. Nemohla ale hýbat nohama. Libia jí vysvětlovala, že se nemůže hýbat, jelikož je to jen sen. Mezi tím Juan a Norma pomau přicházeli ke dveřím. Ruth sice na oba dva silně křičela, ale oni, jakoby ji neslyšeli.
fcbncvn
Zastavili se a jejich zrak se upřel na postavu před nimi.
rthgvbc
erhghm
Měla obličej namalovaný na černo a bílo. I tak bylo vidět, že je osoba na koni velice podobná Dinoře Rosalesové - Ženy, která je odhodlaná je rozdělit za každou cenu.
hkhvjn,
Juan s Normou se na ni dívali, když vtu začala zvedat revolvér v ruce.
cfgbn
Vystřelila nejpve na Normu, tu Juan chytil do náruče a potom zabila i ho.
hgjcgvhmn
fugjbcvh
Nyní se Ruth probudila. Byla celá spocená a dál už usnout nemohla.
bjhnm
POTOM RÁNO RUTH JUANA A NORMU VAROVALA. VÍCE VE FOTOPŘÍBĚHU : Vražedná láska Dinory : část druhá - Útok

Tam najdete, co se nakonec stalo s Juanem a Normou. Jestli Dinorah skutečně zaůtočila, a kdo byl zraněn.

DVD - Pasión de Gavilanes

18. září 2010 v 19:41 | TomPDG |  Ostatní
Název: Pasión de Gavilanes.
Počet DVD: 30.
Jazyk: Original (španělština Latina).
Velikost každého DVD: 4,2GB
Délka každého DVD: 4 hodiny.
Formát: DVD NTSC, 720x480, Stereo 2.1, 16 bitů 48000Hz.
Typ: image. NRG.
Server: Megaupload.
Link na DVD: 44.
Kvalita obrazu: Výborný.
Kompresor: Winrar.
Link Typ: On složku Megaupload nebo a. Txt se všemi odkazy.
Screenshoty DVDček:

http://fiyxug.bay.livefilestore.com/y1pOBv09rajTP618iPOmHN6iP3d3aqGjzgSO50cnTy4x-Bc2w2S7j88ms1Ag0bUXnDdW0iXq2-Q3EpmqWxR_J_7OQ/pasion%20captura.bmp


Upoutávky na PDG (By TomPDG)

18. září 2010 v 11:00 | TomPDG |  Ze zákulisí
Tohle jsem našel na jednom dobrém Webu =) Snad se vám líbí tak, jako mě :)) Mimochodem, tohle vysílala Mexická televize =)


Premiéra PDG

17. září 2010 v 7:08 | TomPDG |  Ze zákulisí
(= Tu jsou všichni hlavní herci z Plamenů vášně.. Akorád Franco tam nějak chybí.. :(

hgvbnghj
jkl,mn
ghmnvb

Na mušce

12. září 2010 v 17:59 | TomPDG |  Ostatní
vdfbgfgh
Tohle je ze scénky, jak chtěli nájemní vrazi Dinory zabít Juana a Ruth. Nechali je, aby umírali dlouho. Oba se z toho nakonec vyčerpaní dostali.
asdfjh3
,jbgh
cgbncgvbn
Tyhle fotky zase pocházejí z dílu, kdy mířili Dinorah a Rosario na nic netušící Saritu. Rosariu ale nekonec přepadly výčitky svědomí, tak se Saře nic nestalo.
gjvhm
Tu chtěli Herson s Rubinskim zabít Raquel a Calixta (Podařilo se jim u toho zabít i je, i sebe)
fgjmn,m nm
ftjghvbn
A tohle je z dílu, kde se Juan a Norma brali. Gabriela byla svědkem, jak Dinorah střílí do nevinných lidí. Potom ji ušetřila.

Diplom za nej PDG stránku

10. září 2010 v 17:19 | TomPDG |  Diploms for me
yxcvbj
Od Dady.. moc ti děkuju =)))

Herecké obsazení

10. září 2010 v 16:46 | TomPDG |  Ostatní postavy

Parodie na PDG =D

10. září 2010 v 16:45 | TomPDG |  Video
Jak tam přijede ten Don Martín.. já dostal takovej výbuch :DD


Herci zkoušejí

10. září 2010 v 16:43 | TomPDG |  Ze zákulisí

Don Martín nachytal Fernanda s Dinorou

9. září 2010 v 22:10 | TomPDG |  Fotopříběhy
Jak mi fanoušci seriálu PDG víme... Dinorah a Fernando jsou nejzápornější postavy z telenovely. Co se ale stane, když je oba odhalí Don Martín - otec Fernandovy manželky Gabriely, kterou vězní ve sklepě? Ještě ke všemu je Martín na invalidním vozíčku. Začalo to tím, že ho Gabriela vyhodila z jeho přepychového pokoje dolů do skaldu. Nikdy b to neudělala, janomže Dinorah už byla na haciendě a Gabriele  vyhrožovala, že pokud ho okamžitě nevyhodí dolů, aby nezevazel, zabije ho. Tak, jak vyhodila i svou dceru Saru bydlet jinam. Dinorah se zkrátka mstila za to, že ji Gabriela udala a teď nemá kde bydlet. ( VIZ článek : Policejní zásah proti Dinoře ) Když Gabriele Martína vyhodila, neměl se jak bránit. Ani jeho dcery, ani jeho přátelé nevěděli, jak s ním zacházejí. Zezačátku dával vše za vinu své dceři Gabriele. Jenomže po chvíli mu začalo být divné, že ji vůbec nevídá. Také to, že ho Carmela s Malcolmem (Sluhové a komplici Dinory a Fernanda) nějak moc střeží, aby zbytečně z jeho nového "pokoje" nevycházel. Když se jednoho dne setmělo a Malcolm s Carmelou tvrdě spali, Martín se rozhodl prozkoumat okolí. Byl si totiž jistý, že se tam něco děje. Vyjel ven, přijel pod okno svého bývalého pokoje a viděl stín, jak se dvě osoby objímají a líbají.
ghjmvbnjg

Jenomže, když se podíval do pokoje Fernanda a Gabriely, zrovna se tam zhaslo.
ghvb bvjnmgn

Don Martín tedy věděl, že v pokoji manželů je sám jen jeden člověk a v jeho pokoji se dvě osoby objímají. Jelikož všichni služebníci z haciendy byli propuštění, došel k rozhodnutí, že Fernanda s milenkou odhalí. Vozík nasměroval k vchodovím dveřím haciendy a rozjel se dovnitř.
vcb gdhjg
Protože ale nebyl v tuhle chvíli nikdo, kdo by ho do schodů vynesl poblíž, musel to vymyslet jinak. Rozhodl se vlastnoručně do schodů vyšplhat po rukou. Když dojel ke schodišti, sundal si z nohou svou deku, nahnul se dopředu a spadl na schod. Jen tohle pro něj byla obrovská námaha, ale byl odhodlaný všechny schody překonat a nachytat Fernanda a dozvědět se všechno.
fdgnf
Mezi tím, co si don Martín dával námahu, Fernando a Dinorah se v jeho bývalém pokoji vášnivě objímali a líbali.
dffgnjmhf
Zanedlouho zbývalo Martínovi jen pár, pro obyčejného člověka ubohých, ale pro tohoto muže velice namáhavých schůdků.
rdghnmh
Námaha se mu ale vyplatila a on se vůbec poprvé v životě dostal do druhého patra haciendy bez pomocníků, dělníků, nebo kohokoliv jiného, kdo by ho vynesl. Jelikož je ale jeho bývalý pokoj až na druhé straně poschodí, potřeboval se dostat rovnou chodbou kolem pokoje Gabriely a Fernanda (vpravo na druhém obrázku), velkého okna uprostřed chodby (nalevo druhého obrázku) a kolem odpočívadla naproti. Hned kus od něj leží jeho pokoj.
xbvvbn
dfghbnjh
Když se dostal přes tuto chodbu, byl velmi vysílený a chvíli za dveřmi poslouchal. Když nabral síly na to, aby se  natáhl po klice, otervřel potichu a pomalu dveře.
gvbnvyfhj
Skrz otevřené dveře dovnitř nahlédl a nemohl věřit svým očím. Velice rychle mu všechno došlo.
ffcghz
Viděl Dinoru v náručí s Fernandem.. A kdyby toho nebylo málo, v jeho posteli. V jeho pokoji.
fghjm,gkhj
Jakmile si ho Dinorah skrz Fernandovo rameno všimla, alarmovala ho. "Fernando...Ten starej dědek je tu!! " Don Martín se rychle připlazil k nočnímu stolku, kde stála zbraň se spoustou nábojů. Jenomže Fernando mu v tom zabránil a stůl odstrčil. Když chtěl Don Martín křičet, Fernando mu tiskl svou ruku k ústům. Kdyby ho totiž Gabriela slyšela, že všechno viděl, došlo by jí, že mu ublíží. Neměli by jí už kým vyhrožovat, tudíž by jim nepodepsala plnou moc na své majetky.
gfhmn,n
Jenomže po pár chvilkách nastal okamžik, kdy se don Martín  přestal hýbat, bránit a vůbec i dýchat.
dfghj,dzt

Fernando si nechal zavolat Malcolma a Carmelu, aby mu a Dinoře pomohli Martína snést dolů na gauč.
asdfjh
Když Martína položili na sofa, shodli se na tom, že zemřel. Jakmile požádali Malcolma a Carmelu, aby je na chvíli nechali samotné, Dinorah začala Fernandovi vyčítat, že ho zadusil. Ten z toho byl celý nervózní, jelikož ještě nikoho nezabil. Protože také nechtěl mít na krku nechtěnnou vraždu, rozhodl se Martína vzít autem k jezeru a jeho tělo pohřbít pod vodu. Služební mu pomohli Martína naložit dozadu do sedačky a vyjel.
dfghkjktr
Když byl po pár desítkách minut na místě, zastavil kousek od břehu, vyšel ven, těžkého Martína vytáhl ven a táhl směrem dolů k jezeru. I Fernando párkrát na rozbláceném kopci spadl.
fghjk
dfgjkl
Jenomže, když už byl téměř v jezeru, Fernando se velice vylekal. Don Martín sebou začal škubat a otevřel oči. Potom mu začal říkat, že se ho jenom tak lehce nezbaví.
ertgzhhuj
dfghjm,n,

Potom Don Martín zase upadl do bezvědomí.

rtzui
Když si ale Fernando uvědomil, že don Martín není mrtev, jak si všichni mysleli, rozhodl se ho zbavit jinak. Jelikož jeho bratranec pracuje v sanatoriu De Asis, zajel tam, aby se ho ujal. Prve mu řekl, že je to jen nějaký blázen, kterého objeviil omylem. Justino ho tam tedy přijal. Jenomže bezy, když se don Martín vzbudil, začal mluvit pravdu. (Nikdo v sanatoriu mu nevěřil, protože tam je spousta lidí, co se zbláznili. Jenomže Justino věděl, že mluví pravdu. Zavolal Fernandovi, že všechno ví a bude potřebovat za držení informací spoustu peněz. Ty mu Fernando dal, ale také mu dal podmínku, že jestli chce několikanásobek této sumy, zabije dona Martína.


----to se mu naštěstí nepodařilo, Martín utekl, alarmoval policii, která obklíčila haciendu. Jenomže v tu chvíli tam byl vězněm i Juan, jelikož tam byl dříve, než policie. Rozhodl se zachránit Gabrielu. Jenomže měl zlomenou nohu, tak ho nepřátelé zajali. Potom bez výkupného odjeli Fernando a Dinroah (s Gabrielou a Juanem) do močálů, které jsou smrtelně nebezpečné. Tam nejprve Dinorah a potom Fernando zahynuli. Vše dobře dopadlo, Gabriela se s Reyesovými usmířila a haciendy byly propojeny. Všichni želi podle svých snů a představ.

Diplom pro Dadu

7. září 2010 v 14:33 | TomPDG
dfgnbvjm

Můj diplom za bleskajdu č.18

5. září 2010 v 13:12 | TomPDG |  Diploms for me
cvbxcvbvn
Děkuju =)