U mě na blogu NEKOPÍRUJ!!! Vše je jen moje práce. Pokud tohle porušíš, tvůj blog nahlásím.                BLOG ZALOŽEN 8.7.2010 14:15
 PRAVDĚPODOBNĚ BUDOU (speciálně pro náš web) DALŠÍ A DETAILNĚJŠÍ FOTKY HACIENDY ELIZONDO!! Budeme je mít, jako jediní a na tomhle webu =)
MŮŽETE SE TĚŠIT! :)

Říjen 2010

Smrt Raquel a Calixta

17. října 2010 v 17:23 | TomPDG |  Fotopříběhy
Vše začalo tím, že se přijel na haciendu Gabriely Elizondové Dinorah pomstít. Gabriela ji totiž udala na policii, když ji poznala při jednom z jejich zločinů. Fernando - její milenec a zároveň manžel Gabriely jí na haciendě poskytl útočiště. Začali Gabrielu psychicky týrat a věznit ji ve sklepě. Najali si na to také osobní bodyguardy Hersona a Rubinskeho. Ti ji ve sklepě střežili. Jenomže Gabriela má také pár přátel, kterým přišlo velice divné, že tak naráz zmizela a nikdo o ní neslyšel. Jednimi z nich byli manželé Uribeovi. Raquel, která má více, než 70 let a její manžel, který má již přes 100. Jednoho dne, když měli cestu kolem Elizondovic haciendy, rozhodli se alespoň Fernanda navštívit a zeptat se, co se děje. 
rtfgvb
Fernando se je nejprve pokoušel střást tím, že Gabriela není doma a on nemá čas, jenomže když si uvědomil, že by Raquel mohla něco vytušit, pustil je dál. Ještě před tím se Dinorah skryla na horní poschodí.
rtfgvfg
Když je posadil do obývacího pokoje, žačali o Gabriele mluvit.  Fernando Raquel vysvětlil, že je i se svým otcem Martínem v domku v Santa Claře, kam si Elizondovic rodina jezdí odpočinout. Jenomže Martína zavřeli do sanatoria De Asis, kde se ho Fernandův bartranec Justino pokouší zabít. Když Raquel řekla, že mají s manželem hlad, poslali Malcolma s Carmelou, což jsou spojenci Fernanda a Dinory, aby připravili jídlo a prostřeli jídelnu.
fbvjh
Potom Raquel s Fernandem chvíli mluvili o nějakých záležitostech s haciendou, například že propustili mnoho lidí a je na haciendě nějak mrtvo. Když se ale otočili, všimli si, že Calixto někam zmizel. Jelikož už je velmi starý a trpí demencí, nidko netušil, kam mohl jít. Fernando začal být čím dál nervóznější, jelikož kdyby sešel třeba do sklepa, byli by prozrazeni.
refgvb
Potom se Fernando s Malcolmem a Carmelou domluvili, že se každý rozdělí. Hledali jen v přízemí, jelikož Raquel řekla, že Calixto má panickou hrůzu se schodů. Raquel řekli, ať počká tu, kde je. Jenomže když se všichni rodělili, rozhodla se jít hledat také. shodou okolností mířila zrovna na stranu, kde je vchod do sklepa.. Zanedlouho, když Gabriela dole uslyšela Raquel, jak volá na Calixta, vykřikla, ať ji zachrání. V tu chvíli jí Herson umlčel.
erdfvc
Raquel ji uslyšela, ale nemohla uvěřit a myslela si, že blouzní. Když ale Gabriela vykřikla znovu, Raquel dostala strach a v ten moment přestala vykřikovat jméno svého mynžela a hledala Gabrielu.
ervb
Raqul přešla ke dveřím sklepa. Když Herson s Rubinskim uslyšeli, že je za dveřmi, zakyrli Gabriele ústa a schovali se za staré trámy a plachty.
erdfcv
Za malou chvíli Raquel scházela dolů po schodech. Volala na Gabrielu, ale nikdo se neozýval.
rtgfbv

Viděla ale něco, co jí velmi nahnalo strach. Rozestlanou postel, sklenici z vodou, ze které se před chvílí pilo a ještě několik těchto věcí. Bylo už lehké domyslet si, proč Gabriela volala o pomoc. Raquel se rozhodla odejít. Když byla ale na polovině schodiště, slyšela nějaké vzdychnutí. Sešla zpět a její zrak přistál na velkém zrdcadle, kde viděla pohyb. To, co viděla ji naprosto vyděsilo. V odraze viděla Gabrielu a Gabriela ji.
ertfgvb
erdfxc
Raquel chvíli nevěděla, co má dělat a potom se strachem ve tváři odelša ze sklepa tak, aby na ní ani jeden z mužů dole nic nezpozoroval. Vyšla ze sklepa a chtěla otevřít dveře vedoucí na chodbu, přes kterou se dostane do obývacího pokoje. Jenomže za nimi usylšela hlasy. Carmela se tam bavila s Fernandem o tom, že Raquel nesmí poznat, že tu Gabrielu drží a už vůbec ne tom, že se na haciendě ukrývá Dinorah Rosalesová.
rzghbn
vb vbfvbfv


Raquel měla ještě větší strach, jelikož Dinorah je nejnebezpečnější kriminálnice v okolí.
wersdfxc
Když Fernando a Carmela odešli hledat Calixta, Raquel vyšla ze dveří a co nejrychleji šla do obývacího pokoje. Tam stál Malcolm s Calixteam a říkal, že byl schovaný v koupelně pro zaměstnance. Že si zabouchl a už mu nešlo odemknout.
fgbv z
V tu chvíli Raquel do pokoje vtrhla, objala svého muže, narychlo se se všemi rozloučila a v maximální nervozitě spěchala k autu, kde na ně již čekal šofér Guadaluppe.
rthfgvb
Raquel s Calixtem nastoupili a Guadaluppemu všechno řekli, ať jede hned na policii. On poslechl, ale moc Raquel nevěřil. Raquel se již konečně vzdalovala od haciendy. Calixto si nic neuvědomoval a myslel, že jedou na svatební cestu..
tzghbn
Mezi tím, co Raquel mířila na policii si začal Fernando s Dinorou  dávat věci dohromady.
rtgfbvg
Uvědomili si, že Raquel byla až moc nervózní a když se Herson s Rubinsikm přiznali, že Gabriela volala o pomoc a Raquel ji hledala ve sklepě, okamežitě jim vše došlo a začali jednat. Hersona a Rubinskeho poslali v autě za nimi, ať je zabijí, než se dostanou na hlavní cestu.
fggmgh
Za chvíli byli Raquelinému autu v patách.
redfgcv
Raquel si jich všimla a Guadaluppemu přikázala zrychlit. Byla na smrt vyděšená. Zanedlouho po nich začali Herson s Rubinskim střílet.
rtfgvbgg
Když se Guadaluppemu podařilo konečně alespoň trochu získat náskok, řekl, že má fobii z rychlé jízdy a myslí si, že po nic střílí, protože chtějí, aby zastavili. Byl tak naivní, že si myslel, že jim chtějí jen něco ríct. I přes výhružky Raquel zastavil.
fgb\bvngggg
Ona mu začala nadávat a rozhodla se, že bude řídit ona .Přestoupila na místo řidiče.
gfgg
vbhghbn
Herson s Rubinskim byli zase velmi blízko. Když Raquel došlo, že už se z toho asi nedostanou, otočila auto a rozjela se proti nim v doměnce, že jim uhnou a oni budou mít možnost jet kolem haciendy na jinou stranu. Tím pádem by dostali největší možný náskok.
zjhgnb
Herson s Rubinskim nechápali, co to Raquel provádí. Tak jako ona rozhodně nehodlali ustoupit.
řtzghvb
Za malý okamžik bylo již pozdě jednat.Auta byla moc blízko sebe.
rtgdfcv
ěšwersdfxc
wesdyxcc


wrgdfxcv
AUTA SE SRAZILA A VŠICHNI V OBOU AUTECH ZEMŘELI. RAUEL, CALIXTO, GUADALUPPE, HERSON I RUBINSKI.
rtfgcv
Tváře truchlících můžete vidět ve článku : Zpráva o smrti Raquel a Calixta
A jak celý příběh dopadne?  Dinorah a Fernando zemřou v močálech, kam utečou před policií a Gabrielu zachrání Juan Reyes, kterého unesli také. Potom se Gabriela s Reyesovými usmíří a pozemky haciend se spojí.

Fiera Inquieta - Fotoprezentace

17. října 2010 v 10:47 | TomPDG |  Video

Vydeo vytvořilo mé SBé L-a-u-r-a (Natalia23)... mooc se ti povedlo :)

Pepita, Arthur a jejich syn

8. října 2010 v 15:32 | TomPDG |  Ostatní postavy
efgbng
rgbndgb
sdgncfgb
Na této poslední fotce dostala Pepa od Arthura dárek. Zlatý náhrdelník.

Syn Pepity a Arthura

8. října 2010 v 15:29 | TomPDG |  Ostatní postavy
qfgbn
ergh,
Pepita porodila svého syna na tuším svatební cestě v Paříži. V telenovele se objevil pár minut před jejím úplným závěrem. Jméno tam bohužel asi neříkali, ale pokusím se ho nějak zjistit :))


Dinorah s Rosario míří na Saritu

3. října 2010 v 12:52 | TomPDG |  Fotopříběhy
Jednoho dne, když Sarita zase čekala na Elizondovic pozemcích na Franca, na nedaleký kopec přijela i Rosario.
erfvbgh
Obě dvě se nesnáší. Rosario byla totiž přítelkyně Franca. Jenomže v té době bohužel neměl peníze a vydělával si jen tím, že pomáhal bratrovi v pekárně. Potom se s Francem rozešli, protože ho Rosario podezřívala ze vztahu s bohatou vsdovou Eduwinou Truebovou. On u ní přitom jen pracoval. Co ho ale na rozchodu bolelo nejvíc bylo to, že hned druhý den, kdy si přišel pro věci Rosario nachytal v posteli s Armandem. Franco se z toho vzpamatoval, když si nakonec bohatou Eduwinu vzal. Ona mui totiž nabídla, že mu převede všechen její majetek. Eduwina hned na svatební hostině zemřela na zástavu srdce. Tak se z rodiny Reyesů stali významní a  uznávaní velkostatkáři. Jenomže po čase, když se Rosario o jeho majetku dozvěděla ho chtěla znova získat i přes její manželský vztah s Armandem. Jenomže v té chvíli už měl Saru, kterou miloval o hodně víc, než ji. Dokonce začal k Rosarii cítit jen vztek. Proto se Rosario a Sarita nenávidí. Když tak Rosario z kopce pozorovala nic netušící Saru, v tu chvíli k ní přišla Dinorah. Rosario se lekla a ptala se jí, co tu dělá.
xcvbx
Ta ale začala naznačovat, jak je Sara bezbranná a osamělá. Že by bylo odsud velmi lehké snést ji ze zemského povrchu. Měla v ruce odstřelovací zbraň. Potom ji na Saru namířila a řekla Rosarii, ať i to vyzkouší sama.
sdcvb vhb
Předala jí zbraň a Rosario mířící na Saru ji pozorovala přes hledáček.
sexfgvbn
fgbnvbvbg
ASYDFXCVBX

Nechala se unést pocitem, že by byl Franco zase její, a přiložila prst na spošť. Dokonce ho mírně zmáčkla.
rghvb
Potom začala rozmýšlet a zbraň Dinoře dala s tím, že si nechce vraždou zašpinit ruce. Dinorah jí začala říkat, že je obrovská slaboška.
sdgfbvxc
Potom namířila ona, řekla, že je to velice jednoduché a že kdyby tam například seděla Norma (Sestra Sary), která je vdaná za Juana, (Bratra Franca) kterého chce ona, neváhala by vystřelit.
ergfbvn
Jelikož s ní ale Sara namá nic společného, zbraň odložila, nasedla na kone a odjela. Rosario ji brzy následovala.


Nakonec na úplném konci seriálu Dinorah zahynula v močálech a Rosario se s Francem a Sarou udobřila.

Moje DVDčka

1. října 2010 v 20:49 | TomPDG |  Ostatní
Tak, rozhodl jsem se stáhnout si všechny díly PDG, dát je na DVD a vytisknout si k nim originální obaly. Všechno trvalo neuvěřitelné 2 měsíce.. Stahování, hledání obalů, a různých doplňků. Nyní sem dám zdroje, aby to měli všichni další fanoušci jednodušší:

1) Obaly : CARATULAS
2) Díly : ULOZTO
3) Extra doplňky : YOUTUBE

Ze všech obalů v odkaze č.1 jsem vybral prvních 5, jelikož všechny díly se mi vešly jen na 5 DVD, a potom jsem vybral ten poslední - čtrnáctý, na kterém je např. Los Secretos, Tomas Falsas, Entrevistas atd... Všechno tohle jsem si pak vypsal do odkazu č.3 - Youtube. Dále k tomu potřebujete ještě nějaké ty prázdné obaly na DVD. Myslím ty obyčejné otevírací, do kterých se vytisknutý obal bude dobře hodit.

PS: Přidávám nějaké ty fotky mojí sbírky dílů. Strašně moc se omlouvám, možná se vám bude trošku dýl načítat stránka. Fotky jsou ve vyšší kvalitě, takže na některé PC trošku náročnější :( Nějak mi to ušlo ,když jsem to fotil...

dfgchvjcgxf
dfgvbcgh
fgcvbhnm
gvbfghghb
+ K TOMU OBĚ CD SE SOUNDTRACKY, KTERÉ MÁM UŽ DÝL :)
DFCVBCBN
TAK, DO KOMENTÁŘŮ PIŠTE, JAK SE VÁM DVD LÍBÍ =) JÁ OSOBNĚ JSEM MOC RÁD, ŽE SE MI TO NAKONEC PODAŘILO BEZ VĚTŠÍCH PROBLÉMŮ :))