U mě na blogu NEKOPÍRUJ!!! Vše je jen moje práce. Pokud tohle porušíš, tvůj blog nahlásím.                BLOG ZALOŽEN 8.7.2010 14:15
 PRAVDĚPODOBNĚ BUDOU (speciálně pro náš web) DALŠÍ A DETAILNĚJŠÍ FOTKY HACIENDY ELIZONDO!! Budeme je mít, jako jediní a na tomhle webu =)
MŮŽETE SE TĚŠIT! :)

Duben 2011

Tajemství Normy a Juana odhaleno!

16. dubna 2011 v 18:09 | TomPDG |  Fotopříběhy
Již dlouho víme, že Norma nebyla těhotná s manželem Fernandem, ale pekařem Juanem. Rozhodli se vztah držet v tajnosti, ale jednoho dne muselo k odhalení dojít.
Bylo to v domně Juana a jeho bratrů. Přišla tam Gabriela, Norma a Olegario, protože Gabriela slyšela, že její dcera Jimena, která odešla bydlet za svým manželem- bratrem Juana u nich pracuje, jako služka, což samozřejmě nebyla pravda. Jimena jim pomááhat chtěla. Jakmile byl Juan s Normou sám, začali se vášnivě líbat, protože se už dlouho neviděli a měli menší problémy. Jenomže do pokoje za chvíli vešla Gabriela a všechno viděla.
Gabriela nevěřila svým očím a zhroucená vyšla ven za řidičem Olegariem, který na ně už čekal. Norma utíkala za ní, aby ji uklidnila. Gabriela s ní ale celou cestu nepromluvila. Jakmile byli doma, žašly spolu do pracovny, kde si to mělly vyříkat. Když ale Gabriela mluvila nahlas o vztahu Normy a Juana, Fernando vše slyšel. Věděl, že to dítě Norma nečeká s ním, ale bylo mu záhadou, s kým ho manželka podvedla. Nyní to věděl.
Nemohl uvěřit, že zrovna s dělníkem, který je zradil. Vpadl do místnosti a přidal do rozhovoru. Jakmlie začala být Gabriela agresivní při Norminé zmíňce, že Juana miluje a vrátí se k němu, Fernando ji musel zastavit, aby jí neublížila.
Za chvíli Fernando oznámí, že to jen tak nenechá a půjde si s Juanem vyřídit účty. Norma i Gabriela se za ním rozběhnou, ale Gabriele se zamotá hlava a následkem vynernování omdlí. Norma zavolá na pomoc Sáru a společně zavolají lékaře.
Fernando je mezi tím u stájí, kde si zavolá Olegaria, aby ho odvezl k Reyesovým domů. olegario samozřejmě poslechne a oba se odeberou k autu.
Mezi tím, ve městě je Juan velice nervozní, co všechno mohla Gabriela Normě udělat. Měl o ji i dítě velký strach, proto chtěl odjet na haciendu za ní.
Jimena si ale myslela, že je to hloupost a stejně by ho Gabrial vyhodila.
Juan se ale přesvědčit nedal, nasedl do jeho dodávky a odjela směrem k haciendě.
Tam už bylo Gabriele lépe. Lékař ji vyšetřil a odešel. Normu nechtěla ani vidět. Přesto tam ale Norma zůstávala. Matku měla velice ráda a neodpustila by si, kdyby se jí něco stalo.
Sáře už bylo ale déle jasné, že se Fernando pokusí udělat hloupost, které by mohl později litovat. Rychle sejde dolů ke svému autu s úmyslem dohnat a zastavit Fernanda.

Fernando je už déle na cestě a chystá si svou plně nabitou zbraň. Olegario s tímto přístupem nesouhlasí, ale radši se nepokouší Fernandovi nic vymluvit.
Juan na cestě za Normou pích pneumatiku u auta, takže nemůže pokračovat v cestě, dokud kolo neopraví. Tím ale neúmyslně nahrál Fernandovi, který je už velmi blízko.
A Fernando s Olegariem byli na místě. Fernando dal příkaz, aby řidič nevystupoval a na všechno, co uvidí zapoměl.
Dal za pás zbraň a vystoupil z vozu. a vyhrožoval Juanovi, že ho zastřelí. Pořád nevěřil, že ho Norma podvedla právě s tímhle mužem.
A Fernando po chvíli nečekaně zmáčkl spoušť. Vystřelil.
Jenomže nakonec trefil okno Juanové dodávky. Juan naštěstí stále žil. Řekl Fernandovi, ať tentokrát nemine, protože jinak vezmě revolvér a nacpe mu ho do pusy.
Fernando tedy zamířil znova, ale v ten pravý čas přišla Sára a pokoušela se ho zastavit a vysvětlit mu, že mu za to Juan nestojí.
Fernando nakonec Saru poslechl. Dal jí zbraň, řekl už s Juanem ještě neskončil a zašel zpět do jednoho z Land-Roverů.
Sára zamířila na Juana a vyhrožovala mu, že jestli nedá Normě pokoj, příjde ho vlstnoručně zabít.
Sara s Olegariem zašli zpátky do aut, Juan se vrátil k opravě kola a každý jel zpět tam, odkud přijeli.
NAKONEC SE NORMA ODSTĚHOVALA KE KAMARÁDCE EMILSE A S JUANEM SE NAVŠTĚVOVALI. TO ALE NEBYLO VŠECHNO. JAKMILE PŘIŠLA NA ŘADU DINORAH, VŠE SE ZKOMPLIKOVALO A SERIÁL VELICE DRAMATICKY POKRAČOVAL... VIZ DALŠÍ FOTOPŘÍBĚHY..!

Normino těhotenství

9. dubna 2011 v 12:03 | TomPDG |  Fotopříběhy
Jednoho dne Norma z ničeho nic mezi obývacím pokojem a schodištěm omdlela. Gabriela jí rychle přišla na pomoc a přidala se i Sara.
Obě o ni měly obrovský strach, proto neváhali a zavolali svému doktorovi, aby rychle přijel.
Po chvíli přijel doktor a Norma už se ve své posteli probouzela.
Když Normu vyšetří, nechá ji na pokoji odpočívat a schází dolů, kde už je i Fernando. Doktor jim vysvětluje, že Norma je úplně zdravá. Gabriela nechápe, jak je možné, že se tak najednou zhroutila. V tu chvíli jim doktor oznámí, že je těhotná a zároveň gratuluje Fernandovi.
Gabriela se nestačí divit, vždyť jí přeci Fernando nedávno říkal, že mezi nimi ještě nic nebylo.
A byla to také pravda. Fernando už nyní věděl, že ho jeho žena podváděla, nebo stále podvádí s jiným.
Jakmile doktor odešel ze schodiště, rozběhl se k Normě. U ní v pokoji se na ni jen zoufale díval a ptal se proč to udělala.
Norma mu ještě nestačila říct ani slovo a Fernando odešel.
Rychle se rozběhla za ním, ale našla ho až ve stájích, jak si vybíjí zlost bičováním ohrady jedné ze stájí.
Fernando se ptal, s kým ho podváděla. Norma samozřejmě nic říct nechtěla, protože by byl Fernando schopný ho i zabít. Za chvíli Normě začal vyhrožovat, že se s ní ani za nic nerozvede. Že ji nenechá jinému. A také, že řeknou, že dítě je Fernandovo a budou dál hrát spokojený pár. Norma pod nátlakem okolností musela souhlasit. Po nějakém čase teda Gabriele řekli, že je mezi nimi přece jen něco málo bylo. Ale pár osob blízkých Normě vědělo celou pravdu. Byla to Sara a Eva.
FOTOPŘÍBĚH, KTERÝ B UDE HNED PO TOMTO NÁSLEDOVAT ODHALÍ, JAK FERNANDO REAEGOVAL NA ZJIŠTĚNÍ, ŽE JE OTEC DÍTĚTE JUAN REYES.