U mě na blogu NEKOPÍRUJ!!! Vše je jen moje práce. Pokud tohle porušíš, tvůj blog nahlásím.                BLOG ZALOŽEN 8.7.2010 14:15
 PRAVDĚPODOBNĚ BUDOU (speciálně pro náš web) DALŠÍ A DETAILNĚJŠÍ FOTKY HACIENDY ELIZONDO!! Budeme je mít, jako jediní a na tomhle webu =)
MŮŽETE SE TĚŠIT! :)

Červen 2011

Plameny vášně -děj =*

28. června 2011 v 15:00 | TomPDG |  Ostatní
Juan, Oscar a Franco jsou bratři, kteří mají ještě sestru Libii. Ta je mladá, krásná a zamilovaná do bohatého Bernarda Elizonda, který je o hromadu let starší než ona. Libia otěhotní, ale Bernardo má nehodu na koni a umírá. Zdrcená dívka se teprve nyní dozvídá, že Bernardo byl ženatý a měl tři dcery potom spáchá sebevraždu. Její bratři chtějí pomstím sestřinu smrt a vydávají se do domu rodiny Elizondo. Tam potkají tři krásné sestry - Jimenu, Saritu a Normu. Norma je vdaná, ale její manželství s Fernandem není šťastné. Bratři plánují pomstu, nechají se zaměstnat v domě Elizondových, ale co se stane, když se do krásných sester zamilují?
♥♥♥ Úžasný seriál tohle :))*..

Krátké shrnutí o blogu a poděkování..

2. června 2011 v 12:22 | TomPDG |  Ostatní
Zdravím všechny fanoušky PDG... Po měsíci a zároveň úspěšných příjmacích zkouškách na střední školu se pravděpodobně zase vracím na tento blog.
Nebudu mít sice tolik času, jako před několika měsíci, jelikož se toho u mě hodně změnilo a jsem téměř pořád venku s přáteli.
Když si uvědomím to, že za měsíc budu mít tenhle blog už rok, nestačím se divit.! Zakládal jsem ho jen jako deník o tomhle seriálu a nečekal jsem návštěvnost +,- 100 lidí denně i když je blog dlouho nečinný.. Jen díky vám, fanouškům se tento web rozrosltl tak moc a díky vám mě baví sem přidávat nové a nové informace o tomto seriálu.
Je mi velkou potcou, že právě já mohu mít tenhle blog, který se právem nazývá Official Czech website of PDG.. =)
V dobách, kdy jsem web zakládal o něm nikdo nevěděl.. byl zkrátka jedním z těch začátečnických a amatérských... Dnes, když najedeme na google obrázky, zadáme heslo "plameny vášně, pasion de gavilanes, nebo různá vodítka jako jsou třeba haciendy a podobně", první se ukazují obrázky z mého blogu. A za to že mohu být součástí toho všeho moc děkuji ;))..
Děkuji také za dotazy na emailu, které mi téměř každodenně posíláte. Také se občas omluvíte, že obtěžujete... Naopak, za každou zodpovězenou otázku jsem neskutečně šťastný.. kdyby mi takhle nedávno někdo poradil, když jsem byl v úplných začátcích, asi bych se zbláznil štěstím.. :)
Také jsem hodně zviditelnil mé tzv. fotopříběhy a fotky ze zákulisí.. Dále.. největší pokrok tohoto blogu se stalo datum 19.12.2010, kdy jsem našel po několikaletém pátrání pravou adresu městečka El Portico, kde se celá tato telenovela natáčela...
Těchto pokroků ohledně Plamenů vášně na tomto blogu je opravdu velká spousta a já tímto chci jen poděkovat vám všem, kdo na můj blog chodíte.
Velké DÍKY ;))))