U mě na blogu NEKOPÍRUJ!!! Vše je jen moje práce. Pokud tohle porušíš, tvůj blog nahlásím.                BLOG ZALOŽEN 8.7.2010 14:15
 PRAVDĚPODOBNĚ BUDOU (speciálně pro náš web) DALŠÍ A DETAILNĚJŠÍ FOTKY HACIENDY ELIZONDO!! Budeme je mít, jako jediní a na tomhle webu =)
MŮŽETE SE TĚŠIT! :)

Červenec 2011

Blog má nyní přesně ROK!!!

8. července 2011 v 14:14 | TomPDG |  Ostatní
Je to jako včera. Kdy jsem byl na této telnovele závislý a jen tak z nudy jsem si založil blog "Plameny vášně!" Zezačátku jen díky tomu, že i všichni přátelé co jsem se s nimi stýkal měli nové blogy. Ale potom jsem kouzlui přidávání scének a fotek ze seriálu naprosto podlehl. A začalo to přesně před jedním rokem dne 8.července 2010, 14:15... Celé prázdniny věnované pouze tomuto blogu. Tento rok již bohužel tolik času nebude. Jedu téměř na měsíc do zahraničí na dvě dovolené zasebou. Německo a někam k moři.
Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, co se nějkým způsobem podíleli na úspěších mého blogu. Jak mým SBéčkám, která mi doposud zbyla, tak všem ostatním, kteří přišli sem a pomohli mi udělat blog slavnější.
Doufám, že následující rok bude stejně tak úspěšný a na blogu najdete nové a nové věci o telenovele Plameny vášně, které jste doposud neměli šanci ve vysílacím čase roku 2007 postřehnout. Také snad přibudou fotky ze zákulisí seriálu, ikdyž to vypadá, že máme poměrně už velkou spoustu zveřejněných. Fotopříběhy... tak ty by měly také jen přibývat.. ikdyž moc zvratů, co bych neměl sepsané už v seriálu není. I v případě, že už nebude co zveřejňovat.. budou stále noví a noví bývalí fanouškové seriálu, kterí se pokusili návez jen napsat a TU si připomenou jak probíhal celý seriál od začátku až k úplnému konci.
JEŠTĚ JEDNOU DÍÍKY VŠEM!!!!!